ITC Engineering

Firma „ITC ENGINEERING Poland” to wspólny projekt dwóch białoruskich firm: “Technologica”, która świadczy usługi inżynieryjne w zakresie projektowania i budowy konstrukcji elewacyjnych, i „ITC Engineering”, która z kolei specjalizuje się w okazywaniu kompleksowych usług związanych z zarządzaniem procesami budowlanymi.

O NAS

O NAS

Firma "ITC Engineering" została założona w 2008 roku w Mińsku na Białorusi. Zdobyliśmy duże międzynarodowe doświadczenie we wdrażaniu kompleksowych obiektów elewacyjnych w Federacji Rosyjskiej, na Ukrainie, w Kazachstanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Katarze, Mongolii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Polsce, Singapurze, Malezji, na Filipinach itd., wykonując prace zgodnie z różnymi standardami - GOST, ASTM, BS, EN, Eurokody i tym podobne.

Więcej

OFERTA

Obszary działalności ITC Engineering

- Zapewnienie rozszerzonego zakresu usług w zakresie projektowania złożonych konstrukcji elewacyjnych i wewnętrznych na najwyższym poziomie
- Dostawy szerokiej gamy materiałów do zastosowania we wnętrzach i na zewnątrz (głównie szkło i produkty na nim)
- Dostawa stacjonarnych i składanych G-WALL™ kortów szklano-kompozytowych do squasha, a także rekonstrukcja istniejących kortów.

OFERTA

Realizacje

Więcej

Sprawdź pełną ofertę

pobierz broszurę
Sprawdź pełną ofertę

Nasze Partnerzy